info
عکس سایزبزرگ برند
category

سایزبزرگ برند (محله دیلمان، رشت)

درباره‌ی سایزبزرگ برند

سایزبزرگ برند (فروشگاه لباس) در محله دیلمان رشت و بلوار دیلمان شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده فروشگاه لباس در محله دیلمان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دیلمان و همچنین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان، هایپر دیلمان، شرکت آسانسور نوآوران فراز گستر، فرش لند و کالای خواب دنیز قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لباس خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه سایزبزرگ برند رشت

فروشگاه سایزبزرگ برند رشت در شهر رشت، محله دیلمان، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 01333756095 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه سایزبزرگ برند رشت یکی از فروشگاه‌های خوب محله دیلمان است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند بوتیک اکتیو، بوتیک آستیاژ و بوتیک گارنی در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه سایزبزرگ برند رشت برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سایزبزرگ برند رشت می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مهارت قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه سایزبزرگ برند رشت مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه سایزبزرگ برند رشت دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده سایزبزرگ برند واقع شده‌اند:

 • بوتیک اکتیو
  بلوار دیلمان شرقی، فرهنگ توحیدی، بین گلستان 18 و بهار
 • بوتیک آستیاژ
  بلوار نماز، فرهنگ توحیدی، بین گلستان 5 و 6
 • بوتیک گارنی
  بلوار دیلمان شرقی، فرهنگ توحیدی، بین گلستان 16 و 18
 • گالری فروهید
  بلوار دیلمان شرقی، نرسیده به عبدالله شیرخانی
 • فروشگاه کنزو
  بلوار نماز، بلوار شهید انصاری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط RahIm (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سایزبزرگ برند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد سایزبزرگ برند

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   الف ر
   پنجشنبه 23 دی ماه 1400

   افتضاح بود

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سایزبزرگ برند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سایزبزرگ برند ندارد.
  neshan logo