info
عکس ایستگاه اتوبوس گاز پرسی
category

ایستگاه اتوبوس گاز پرسی محله کارتن سازی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گاز پرسی

ایستگاه اتوبوس گاز پرسی (ایستگاه اتوبوس) در محله کارتن سازی یزد و بلوار آزادشهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کارتن سازی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین پیتزا و ساندویچ لاله، اسباب بازی شازده کوچولو، نسیم نت، سمساری سید و فرش مزیدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد است که در محله کارتن سازی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آزادشهر، بین سیدالشهدا و امیرکبیر قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گاز پرسی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گاز پرسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان حر
  بلوار واعظ، بین جمهوری اسلامی و میدان حر
 • ایستگاه اتوبوس شاملو
  همافر، ایمان، بین گل افشان و ارسلان
 • ایستگاه اتوبوس گاز پرسی
  شهید دهقان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گاز پرسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گاز پرسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گاز پرسی ندارد.
  neshan logo