info
عکس اداره امور مالیات بر ارث و اصول اجرا
category

اداره امور مالیات بر ارث و اصول اجرا محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره امور مالیات بر ارث و اصول اجرا

اداره امور مالیات بر ارث و اصول اجرا (اداره و سازمان دولتی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان اشراقی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این اداره یکی از پنجاه و شش اداره و سازمان دولتی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید اندیشه و همچنین آبمیوه فروشی پالیزی، فرهنگسرای اندیشه، مرکز دندانپزشکی امام علی (ع) ناجا، کافه کلنل و امیر انفجار قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره امور مالیات بر ارث و اصول اجرا واقع شده‌اند:

 • شرکت خدمات مسافرتی آب و آتش پارس
  بهشتی، شریعتی
 • مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران
  سهروردی شمالی، هویزه
 • شرکت خدمات عمومی فولاد ایران
  شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، نرسیده به یکم
 • دفتر مرکزی پایانه صادرات قزوین
  عربعلی، چهارم
 • مرکز رشد
  بزرگراه شهید سلیمانی، باقری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ali (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره امور مالیات بر ارث و اصول اجرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره امور مالیات بر ارث و اصول اجرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره امور مالیات بر ارث و اصول اجرا ندارد.
  neshan logo