info
عکس ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده
category

ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده محله بعثت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده

ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده (ایستگاه اتوبوس) در محله بعثت یزد و خیابان انقلاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بعثت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و مرکز پخش محصولات لبنی ایساتیس و همچنین هتل سنتی چهارسوق، حسینیه بزرگ بعثت، مسجد شاه طهماسب، بقعه پیرعلم و فروشگاه اینترنتی مواد غذایی خورشید بازار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده یزد

ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله بعثت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس انقلاب، بین انقلاب 3 و 4 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی همراز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلنیک حکیم اده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه
  بلوار مطهری، مطهری 22
 • ایستگاه اتوبوس پشت باغ
  شهید رجایی، بین شهید بکایی و شهید دهقان
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان
  بلوار مطهری، بین کوی باغ گلشن و گرماسعدی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم
  شهید نواب صفوی، بین کوی مسجد کوفه و شهید عطابخش
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ
  بلوار مطهری، بین نجاریان و سعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده ندارد.
  neshan logo