info
عکس بازار روز امام علی
category

بازار روز امام علی محله علی ابن ابی طالب، اراک

بازار میوه و تره‌بار
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار روز امام علی

بازار روز امام علی (بازار میوه و تره‌بار) در محله علی ابن ابی طالب اراک و خیابان نواب صفوی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گالری دختر ایرونی ، فروشگاه فرش شهر ابریشم، تنظیم موتور حسین، ایستگاه آتش نشانی شماره 7 و صنایع چوب آپادانا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بازار یکی از میادین میوه و تره‌بار خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farzin (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار روز امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بازار روز امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار روز امام علی ندارد.
neshan logo