عکس ستاره کویر یزد
مشاهده در نقشه نشان
category

ستاره کویر یزد (محله حنا، یزد)

فروشگاه لوازم خانگی
استان یزد یزد استان یزد، یزد، فرخی، بین میدان آزادی و شهید خسرو مجتبی

موقعیت ستاره کویر یزد یکی از فروشگاه‌های لوازم خانگی خوب منطقه در محله حنا را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ستاره کویر یزد (فروشگاه لوازم خانگی) در محله حنا یزد و خیابان فرخی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه لوازم خانگی در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین شهرکتاب یزد، مجتمع کامپیوتر ستاک، پاساژ شقایق، همیلابرگر و ترمه خجسته قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم خانگی خوب این منطقه می‌باشد.


درباره فروشگاه ستاره کویر یزد

فروشگاه ستاره کویر یزد در شهر یزد، محله حنا و خیابان فرخی قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 09393819787 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه ستاره کویر یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله حنا به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به لوازم خانگی رضا، دنیای چرخ خیاطی و فروشگاه برلیان اشاره کرد.


چطور به فروشگاه ستاره کویر یزد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ستاره کویر یزد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه ستاره کویر یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه ستاره کویر یزد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، فرخی، بین میدان آزادی و شهید خسرو مجتبی

تلفن تماس: 09393819787

وب‌سایت رسمی: setarehkavir.com


سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده ستاره کویر یزد واقع شده‌اند:

  • لوازم خانگی رضا
    شهید رجایی، بین امام موسی کاظم و مسجد علی اصغر
  • دنیای چرخ خیاطی
    شهید رجایی، بین امام موسی کاظم و مسجد علی اصغر
  • فروشگاه برلیان
    امام خمینی، یکم(امام خمینی)
  • فروشگاه مس دست ساز یزد
    میدان بهشتی
  • بازرگانی بردیا
    شهید رجایی، بین فصاحت و بلوار امامزاده جعفر
  • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دادرس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ستاره کویر یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

    فروشگاه وسایل لوازم خانگی

    آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

    نظرات کاربران در مورد ستاره کویر یزد

    به این مکان نظر و امتیاز دهید

    • avatar
      سید علی
      چهارشنبه 13 بهمن ماه 1400

      عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

    کاربر گرامی،
    اطلاعات درج‌شده در مورد ستاره کویر یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ستاره کویر یزد ندارد.
    neshan logo