info
عکس بازارچه درخوانگاه
category

بازارچه درخوانگاه محله سنگلج، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازارچه درخوانگاه

بازارچه درخوانگاه (بازار و مرکز خرید) در محله سنگلج تهران و خیابان شیشه گران واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و نه بازار و مرکز خرید در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهر، بیمارستان سیدالشهدا و مجتمع تجاری ایساتیس و همچنین اداره تأمین اجتماعی شعبه 21 گلوبندک، پمپ بنزین پانزده خرداد، مسجد حاج رجبعلی، اداره کل مخابرات منطقه ۵ و حمیدیان مال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو پانزده خرداد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازارچه درخوانگاه واقع شده‌اند:

 • سرای احسان ۱
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، حمام چال، بین ماهرویان و زیبا
 • پاساژ سادات
  امام خمینی، مرادی، بین دردار و نوبهار
 • سرای آزادی (دستمالچی)
  مولوی، بازار حاج قاسم، بازار عباس آباد، علی آبادی
 • پاساژ خیام
  امام خمینی، بین پست و اطلاعات
 • پاساژ نیک
  خیام، کربلایی، بازار عباس آباد، بین خوانساری ها و حسام لشکر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه درخوانگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه درخوانگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه درخوانگاه ندارد.
  neshan logo