عکس پرتوپایش
category

پرتوپایش (محله کاشانک، تهران)

شرکت خصوصی
5.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، افتخاری، رجبی، سباری، بین هفتم و ارومیان

موقعیت پرتوپایش در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پرتوپایش (شرکت خصوصی) در محله کاشانک تهران و خیابان کنارگذر سباری واقع شده است. این شرکت یکی از نه شرکت خصوصی در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طبیعت و حیات وحش ایران و مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین بوستان شطرنج، فست فود باروج، پت شاپ هیرو، کافه دی مارس و فولکس واگن ماموت خودرو قرار گرفته است.


تصاویر پرتوپایش


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، افتخاری، رجبی، سباری، بین هفتم و ارومیان

تلفن تماس: 22293000

وب‌سایت رسمی: partopayesh.com

ساعت کاری پرتوپایش

  • شنبه08:30 - 16:30
  • یک‌شنبه08:30 - 16:30
  • دوشنبه08:30 - 16:30
  • سه‌شنبه08:30 - 16:30
  • چهارشنبه08:30 - 16:30
  • پنج‌شنبهتعطیل است
  • جمعهتعطیل است

سایر شرکت‌های که در محدوده پرتوپایش واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پرتوپایش تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت پرتوپایش شرکت

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پرتوپایش تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پرتوپایش تهران ندارد.