عکس IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ
category

IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ (محله سلیم آباد - سه راه خرمشهر، اهواز)

بازار و مرکز خرید
5.0
3 رای
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، میدان انقلاب

موقعیت IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ در محله سلیم آباد - سه راه خرمشهر اهواز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ (بازار و مرکز خرید) در محله سلیم آباد - سه راه خرمشهر اهواز و میدان انقلاب واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک کشاورزی، رستوران وحدت، خودپرداز بانک ملت، باتری فروشی پیرزاده و فروشگاه هوو بنز مجید قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، میدان انقلاب

تلفن تماس: 06133792292


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hkermanih (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ اهواز ندارد.