info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر
category

ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر

ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مشتاق دوم، پل بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کانون بازی و خلاقیت بازیما ، خانه هنرمندان و مجتمع تجاری ساحل و همچنین رستوران کافه فست فود آفرنگ، رادیولوژی عاطفه میرزا باقریان، اداره کل آتش نشانی اصفهان، کلینیک جراحی فردوس و مدرسه فرهنگ 1 (ناحیه 2) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان است که در قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مشتاق دوم، پل بزرگمهر بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی سرویس بزرگمهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بزرگمهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد شجره
  شریف واقفی، بین خجسته و محمد لوح موسوی
 • ایستگاه اتوبوس مشتاق
  ابوالحسن اصفهانی، مشتاق اول
 • ایستگاه اتوبوس مادي شهرستاني
  گلزار، جاوید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر ندارد.
  neshan logo