info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار محله آبشار، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار

ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشار اصفهان و خیابان آبشار دوم واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله آبشار اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آبشار ، باغ گلها و خانه هنرمندان و همچنین پارک آبشار دوم، ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار، دکوراسیون داخلی آترا، پیست تمرین اسکیت آرش کماندار و کبابی بناب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله آبشار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آبشار دوم، بین رادین و آبشار اول قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه آبشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان فیض
  آپادانا اول (قدوسی)، بین مهدی و عصاچی
 • ایستگاه اتوبوس خسرو آباد
  ابوالحسن اصفهانی، محمدی
 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  آبشار اول، بین پارسیان و آرش
 • ایستگاه اتوبوس پل سپنتا
  مشتاق اول، بین ابوالحسن اصفهانی و نرگس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار ندارد.
  neshan logo