info
عکس مرکز خرید شهاب
category

مرکز خرید شهاب محله صادقیه، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید شهاب

مرکز خرید شهاب (بازار و مرکز خرید) در محله صادقیه تهران و خیابان ستارخان واقع شده است. این مجتمع یکی از سی و نه بازار و مرکز خرید در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پردیس و همچنین فست فود زیتون، کفش نادر، پاساژ مروارید، مجتمع ورزشی پرنیان و بانک سامان قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید شهاب واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید آپادانا
  بزرگراه یادگار امام
 • پاساژ کیمیا
  ستارخان، بین شهدای صادقیه و پاییزان
 • پاساژ پرنیان
  ستارخان، بین پاییزان و فلکه اول صادقیه
 • بازار سنتی ستارخان - ورودی دوم شرقی
  (5.0)
  ستارخان، آوا
 • یامی نیک پارس
  (5.0)
  بزرگراه جلال آل احمد، ارمکان سوم، بین ارمکان دوم و ارمکان یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حبیب ترکمن (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید شهاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید شهاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید شهاب ندارد.
  neshan logo