عکس اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک مشاهده در نقشه نشان
category

اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک (اصفهان)

اداره و سازمان دولتی
5.0
2 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت غربی، بین ملک و 12

موقعیت اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک اصفهان را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.


اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک (اداره و سازمان دولتی) در اصفهان و خیابان هشت بهشت غربی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه حاج آقا شجاع و همچنین خانه ملا باشی (معتمدی)، پیتزا سوران، هتل ملک، داروخانه دکتر ظهوری و چایخانه یاران قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت غربی، بین ملک و 12

تلفن تماس: 03132682688

وب‌سایت رسمی: khodro.me


سایر مراکز دولتی که در محدوده اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرشید چلونگر (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک اصفهان ندارد.
neshan logo