info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد محله شهرک اندیشه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد

ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اندیشه یزد و بلوار آیت الله کازرونی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اندیشه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج‌های دوقلوی یاقوت، داروخانه ساختمان، ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد، استخر برج یاقوت یزد و سوپرمارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد یزد است که در محله شهرک اندیشه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی، بین میدان امام هادی و شهیدان آدمی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار الماس
  بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی، بین خیابان معرفت و وحی
 • ایستگاه اتوبوس برج دوقلو باغوت
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی
 • ایستگاه اتوبوس برج دوقلو یاغوت
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد ندارد.
  neshan logo