عکس برج های مسکونی مخابرات اراک
category

برج های مسکونی مخابرات اراک (محله شریعتی، اراک)

مجتمع مسکونی
5.0
5 رای
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، شریعتی، نهضت 3

موقعیت برج های مسکونی مخابرات اراک در محله شریعتی را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اراک را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

برج های مسکونی مخابرات اراک (مجتمع مسکونی) در محله شریعتی اراک و خیابان شریعتی، نهضت 3 واقع شده است. این مجتمع یکی از چهارده مجتمع مسکونی در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران شمس العماره، ایستگاه راه آهن اراک، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، نمایندگی هیوندای اراک و شرکت توان صنعت ریلی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مجتمع‌های مسکونی خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مرکزی، اراک، شریعتی، نهضت 3


سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده برج های مسکونی مخابرات اراک واقع شده‌اند:

 • مجتمع نیایش ۴
  (5.0)
  شریعتی، آقاخانی، بهداری، بین میدان پزشک و علی آبادی
 • مجتمع مسکونی نیایش بواک های ۱،۲،3
  (3.0)
  شریعتی، آقاخانی، بهداری، بین میدان پزشک و علی آبادی
 • مجتمع بلوط
  (5.0)
  جهان پناه، مهدیه
 • برج نیایش بلوک ۳
  (5.0)
  شریعتی، آقاخانی، بهداری، بین میدان پزشک و علی آبادی
 • مجتمع چهلستون
  جهان پناه، مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دکترعباس دقاق زاده (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج های مسکونی مخابرات اراک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  برج های مسکونی مخابرات اراک مجتمع اقامتی مسکونی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برج های مسکونی مخابرات اراک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج های مسکونی مخابرات اراک ندارد.