info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات محله شریعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات

ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی اراک و خیابان شریعتی، نهضت 3 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و همچنین رستوران ایتالیایی بوته، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، باغ گل، فروش باطری خودرو مجید امان آبادی و نمایندگی هیوندای اراک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات اراک

ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک ولیعصر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، نهضت 3 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس خرم قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مخابرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ولیعصر
  دکتر محمد مصدق، بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانپناه
  جهان پناه، بین سلیمی و مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس پشتاره
  شهید رجایی، هدایتی، بین پشتاره و وحید بخشی
 • ایستگاه اتوبوس سهرابی
  شهید رجایی، فریدی، بین ب. سهرابی و نشاط 1
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر
  بلوار شهید شیرودی، بین میدان ولی عصر و نوزده دی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات ندارد.
  neshan logo