info
عکس سوپر مارکت نوروزی
category

سوپر مارکت نوروزی اصفهان

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت نوروزی

سوپر مارکت نوروزی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در اصفهان و خیابان شریف واقفی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس و مجتمع تجاری مسعود 3 و همچنین درمانگاه تخصصی کودکان پارسیان، فست فود حشمت خان، سرویس و تعویض روغن اسپادانا، مسجد شجره و داروخانه بهشتی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت نوروزی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت اسپادانا
  نشاط، فرشادی
 • سوپرمارکت صدف
  بزرگمهر، 22 بهمن، بین شهید اسدالله همایونی و ساسان
 • سوپرمارکت گلها
  مشتاق دوم، سلمان فارسی، بین طالقانی و رجایی
 • سوپر مارکت پارسیان
  چهارباغ خواجو، صنایع
 • سوپری
  چهارباغ خواجو، بین سهیل و مسجد صدر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیا (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت نوروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت نوروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت نوروزی ندارد.
  neshan logo