info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان حر
category

ایستگاه اتوبوس میدان حر محله منیریه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان حر

ایستگاه اتوبوس میدان حر (ایستگاه اتوبوس) در محله منیریه تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو صبا مال و مرکز خرید صبا و همچنین جایگاه اختصاصی ۱۳۸، داروخانه شبانه‌روزی 29 فروردین نزاجا، میدان حر، کارواش سانترال نو و هیوا تجارت امید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان حر تهران

ایستگاه اتوبوس میدان حر تهران در شهر تهران، محله منیریه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین میدان حر و دوازدهم فروردین قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان حر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس مخصوص را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان حر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان حر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان منیریه
  ولیعصر، بین فردوس و سهیلی
 • ایستگاه اتوبوس جامی
  ولیعصر، بین نوری و عزیزی دوم
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
  کارگر جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس ابوریحان
  جمهوری اسلامی، بین فرزاد و ابوریحان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 23 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان حر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 23 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان حر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان حر ندارد.
  neshan logo