info
عکس ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه محله حر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه

ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله حر تهران و خیابان پاستور، بین دانشگاه جنگ و سلیمانیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و همچنین آموزشگاه رانندگی نامجو، دبیرستان شهید کدخدایی دوره اول، باشگاه ورزشی شهید نجفی، سرای محله میدان حر و سوپر مارکت رها قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاستور، بین دانشگاه جنگ و سلیمانیه می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان حر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس فخررازی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده متروحر تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
  جمهوری اسلامی، بین محسنی و اسکندری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین
  کارگر جنوبی، آزادی
 • ایستگاه اتوبوس خاکباز
  بزرگراه نواب صفوی، مرتضوی، بین خوش مقام و اخلاقی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه سی متری جی
  کارگر جنوبی، آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه ندارد.
  neshan logo