info
عکس سرای محله میدان حر
category

سرای محله میدان حر محله حر، تهران

مرکز فرهنگی

درباره‌ی سرای محله میدان حر

سرای محله میدان حر (مرکز فرهنگی) در محله حر تهران و خیابان پاستور واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و مرکز خرید gyalan و همچنین آموزشگاه رانندگی نامجو، باشگاه ورزشی شهید فلاحی، اداره کل امور مالیاتی جنوب شهر تهران، دبیرستان شهید کدخدایی دوره اول و بانک ملی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز فرهنگی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو ميدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز فرهنگی که در محدوده سرای محله میدان حر واقع شده‌اند:

 • انتشارات پیام مهر عدالت
  جمهوری اسلامی، منیری جاوید، بین لبافی نژاد و بهشت آیین
 • موسسه سینوا
  جمهوری اسلامی، بین رستمی و قاسمی
 • سرای محله حشمت الدوله
  کارگر جنوبی، کامیاب، بین دوم و جمالزاده
 • انتشارات پورصائب
  (5.0)
  انقلاب اسلامی، منیری جاوید، نوروز
 • سرای محله 17 شهریور
  (5.0)
  پاستور، خوش زبان، بین مفید و شکل آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کمبوجیه (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای محله میدان حر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد سرای محله میدان حر

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   عارف @*M
   دوشنبه 04 مهر ماه 1401

   عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرای محله میدان حر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای محله میدان حر ندارد.
  neshan logo