info
عکس ایستگاه اتوبوس ارسلان
category

ایستگاه اتوبوس ارسلان محله خلیل حسن بیگی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارسلان

ایستگاه اتوبوس ارسلان (ایستگاه اتوبوس) در محله خلیل حسن بیگی یزد و خیابان ایمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله خلیل حسن بیگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه پیشه های کهن و همچنین خدمات کامپیوتر و موبایل معلم، پایگاه بسیج حضرت علی اصغر (ع) ومسجد باقریه، ساندویچی هما، تعمیرگاه مزدا نامدار و مبل دانیال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارسلان یزد

ایستگاه اتوبوس ارسلان یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله خلیل حسن بیگی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به همافر، ایمان، بین گل افشان و ارسلان بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ارسلان یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارسلان یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارسلان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان همفر
  شهید صدوقی جنوبی، بین همافر و داروپخش
 • ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده
  بلوار جانباز، بین زیرگذر ابوالفضل و شهید صدوقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارسلان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارسلان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارسلان ندارد.
  neshan logo