info
عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان 14
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان 14 محله بهارستان، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهارستان 14

ایستگاه اتوبوس بهارستان 14 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان مشهد و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان کودکان اکبر و همچنین کترینگ جوجه چی، سوپر خیام، ساندویچ لیمو، الکتریکی وحید و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان 14 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس بهارستان 14 مشهد، شهر مشهد، محله بهارستان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فکوری، فکوری 85، بهارستان، بین بهارستان 12 و 14 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهارستان 14 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی، آژانس ارغوان قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان 14 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان 14 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار نماز
  بلوار شهید ناصری، بین شهید ناصری 2 و بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع جهد سازان
  بلوار شهید ناصری
 • ایستگاه اتوبوس نماز 25
  بلوار نماز، بلوار شهید ناصری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 05 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان 14 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 05 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان 14 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان 14 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فکوری، فکوری 85، بهارستان، بین بهارستان 12 و 14
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo