info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
category

ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس

ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان دخترانه دوره اول عدالت، کارواش پاک مهر ، نانوایی، ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس و قهوه فروشی هفت و چهار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس اصفهان

در شهر اصفهان، ، ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بعد از درخشان است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی فجر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ گیلاس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شریف غربی
  شریف غربی، بین سوم و جعفر ترکیان
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 11
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، مطهری، بین رفیعی و اعتصامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس ندارد.
  neshan logo