info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک فدک
category

ایستگاه اتوبوس پارک فدک محله فدک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک فدک

ایستگاه اتوبوس پارک فدک (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و پنجشنبه بازار و همچنین خانه فرهنگ فدک، تعمیرگاه موشیخ، عکاسی فدک، درمانگاه دکتر صفدریان و کارواش فدک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فدک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک فدک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک فدک تهران، شهر تهران، محله فدک است. این ایستگاه اتوبوس در مدنی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک فدک تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو جانبازان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس کوجه به کوچه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک فدک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک فدک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان هجرت
  گلشن دوست، رضایی
 • ایستگاه اتوبوس سامان شمالی
  سلیمانی، شهید بختیاری، بین جانبازان غربی و مهران پور
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  مدنی، جانبازان غربی، شهید بختیاری، بین شهید محمد علی قاسم زاده و براتی
 • ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه
  مدنی، اسلام پناه، بین شهید احمدی و یاوری
 • ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه
  مدنی، بعد از علی بخشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک فدک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک فدک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک فدک ندارد.
  neshan logo