info
عکس ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل
category

ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل

ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان سردار شهید خلیفه سلطانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خانه اصفهان و همچنین فروشگاه و انتشارات جنگل، رستوران یارا، لوازم یدکی معین غزالی، آکواریوم پلاتی و سفیران آهن زاینده رود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل اصفهان است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در سردار شهید خلیفه سلطانی، بین انصاری و گلها قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی شبنم قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتشارات جنگل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان
  درخشان، بین سهراب و بهار
 • ایستگاه اتوبوس میدان نوبهار
  گلخانه، بین گلبرگ و میدان نوبهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل ندارد.
  neshan logo