info
عکس ایستگاه اتوبوس صادقی
category

ایستگاه اتوبوس صادقی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صادقی

ایستگاه اتوبوس صادقی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان رباط واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین دی زارع، کاریابی سازندگی اصفهان، افق کوروش رباط، داروخانه دکتر میردامادی و پلاسکو آرین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صادقی اصفهان

ایستگاه اتوبوس صادقی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله آهنگران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در رباط، بین رسول اکبریان و صادقی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس صادقی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی دوستی شقایق را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صادقی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صادقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  شهید فروغی، بین فرامرز و فرهاد
 • ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا
  ردانی پور، بهار، بین چمران و بوستان
 • ایستگاه اتوبوس استوار
  ردانی پور، شهیدان شیرانی، شهید شیرانی، بین بهروز و استوار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صادقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صادقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صادقی ندارد.
  neshan logo