info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا
category

ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا

ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خرازی و لوازم تحریر بهار، مزون مهتاب، کلبه تحریر پارسه، سوپر مارکت و باطری سازی ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا اصفهان

در شهر اصفهان، محله کساره ، ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ردانی پور، بهار، بین چمران و بوستان می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سوار سپاهان قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد الرضا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صادقی
  رباط، بین رسول اکبریان و صادقی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه شریف
  رباط، بین شریف و استکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا ندارد.
  neshan logo