info
عکس ایستگاه اتوبوس استوار
category

ایستگاه اتوبوس استوار اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استوار

ایستگاه اتوبوس استوار (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید شیرانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خودپرداز بانک آینده، کافی نت ایستگاه آخر، فروشگاه استوک اسیکس پلاس، لبنیات زارعی و فروشگاه پوشاک دختر ایرونی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استوار اصفهان

ایستگاه اتوبوس استوار اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ردانی پور، شهیدان شیرانی، شهید شیرانی، بین بهروز و استوار واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس استوار اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی سوار سپاهان قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده استوار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صادقی
  رباط، بین رسول اکبریان و صادقی
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله صادقی
  آیت الله صادقی، رسول جبارزارع
 • ایستگاه اتوبوس طلوع
  رباط، بین زهره و رضایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استوار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استوار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استوار ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، ردانی پور، شهیدان شیرانی، شهید شیرانی، بین بهروز و استوار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo