info
عکس پیتزا و ساندویچ ایلیا
category

پیتزا و ساندویچ ایلیا محله قیام، تهران

درباره‌ی پیتزا و ساندویچ ایلیا

پیتزا و ساندویچ ایلیا (فست فود) در محله قیام تهران و خیابان رضوی غربی واقع شده است. این مکان یکی از دوازده فست فود در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بازرگانان و بازار علی و همچنین بیمارستان سوم شعبان، حسینیه هدایت، مجتمع فرهنگی انصار، مجموعه ورزشی ادیب و قنادی سالار خوشه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس فست فود پیتزا و ساندویچ ایلیا تهران

فست فود پیتزا و ساندویچ ایلیا تهران یکی از غذاخوری‌های شهر تهران است که در محله قیام قرار دارد. شما می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن 02133125667 هر اطلاعاتی در مورد فست فود پیتزا و ساندویچ ایلیا تهران نیاز داشتید، به دست بیاورید.

فست فود پیتزا و ساندویچ ایلیا تهران را می‌توان یکی از مکان‌های پرطرفدار در محله قیام به شمار آورد. از دیگر غذاخوری‌های معروف در اطراف این فست فود می‌توان از فست فود، ساندویچی، فست فود دبتر، فلافل عمو حسن و ساندویچ مهدی نام برد. نام برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله قیام که در نزدیکی فست فود پیتزا و ساندویچ ایلیا تهران قرار دارند، کافه تیام، قهو ری و کافه است.

چطور به فست فود پیتزا و ساندویچ ایلیا تهران برویم؟

مسیرهای مختلفی شما را به فست فود پیتزا و ساندویچ ایلیا تهران می‌رساند. می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت‌ترین و بی‌دردسرترین راه را انتخاب کنید. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر را برای رسیدن به فست فود پیتزا و ساندویچ ایلیا تهران به شما نشان می‌دهد. مسیریاب نشان به شما می‌گوید که چگونه با استفاده ازخوردو، وسایل حمل و نقل همگانی، موتور یا دوچرخه به این مکان بروید. همچنین با استفاده از اپلیکیشن نشان، می‌توانید از نظر کاربران دیگر در مورد این فست فود مطلع شوید و دسترسی‌های دیگری که در اطراف آن قرار دارند را بشناسید.


آدرس دقیق فست فود فست فود پیتزا و ساندویچ ایلیا تهران‌‌ و نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس و مترو را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. یادتان باشد اگر سری به این فست فود زدید، حتما نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران دیگر در میان بگذارید.
سایر فست‌فودهای که در محدوده پیتزا و ساندویچ ایلیا واقع شده‌اند:

 • فست فود
  شوش، 17 شهریور، طیب
 • ساندویچی
  ری، آبشار غربی، امامزاده یحیی، بین مرآت و هداوند
 • فست فود دبتر
  امیرکبیر، 17 شهریور، ابن سینا
 • فلافل عمو حسن
  ری، حداد عادل، بین تفنگچی و زالی
 • ساندویچ مهدی
  ری، آبشار غربی، امامزاده یحیی، تقاطع نعمتی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط AmirhosseinRezaeyan (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیتزا و ساندویچ ایلیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیتزا و ساندویچ ایلیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیتزا و ساندویچ ایلیا ندارد.
  neshan logo