info
عکس بیمارستلن میرحسینی
category

بیمارستلن میرحسینی محله باغ تخت، شیراز

بیمارستان
3.1
25 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بیمارستلن میرحسینی

بیمارستلن میرحسینی (بیمارستان) در محله باغ تخت شیراز و خیابان هجرت 11 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز درمانی یکی از دو بیمارستان در محله باغ تخت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر میر حسینی و مجتمع فردوسی و همچنین درمانگاه فرهنگیان شیراز، نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی، خودپرداز بانک انصار، شیرینی تشریفات و فلافل عمو حمید قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان بیمارستلن میرحسینی شیراز

بیمارستان بیمارستلن میرحسینی شیراز در شهر شیراز محله ۰۲۰ قرار گرفته است.اگر به دنبال آدرس دقیق این بیمارستان هستید، به استان فارس، شیراز، هجرت، هجرت 11 بروید. شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با تلفن بیمارستان بیمارستلن میرحسینی شیراز (+987132284433) تماس بگیرید. در وب‌سایت این بیمارستان به آدرس mirhosseinihospital.com اطلاعات دقیق‌تری از خدمات این بیمارستان در اختیار شما قرار گرفته است.

بیمارستان بیمارستلن میرحسینی شیراز یکی از بیمارستان‌های خوب محله ۰۲۰ است که افراد زیادی به آن مراجعه می‌کنند.این بیمارستان ارائه‌دهنده خدمات بسیاری در حوزه‌های مختلف پزشکی به بیماران است. چندین داروخانه از جمله شرکت ایده بازار صنعت سبز، داروخانه و داروخانه دکتر اسیری در اطراف این بیمارستان قرار دارند. در نزدیکی بیمارستان بیمارستلن میرحسینی شیراز، درمانگاه‌ها،‌ بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دیگری از جمله بیمارستان چشم دکتر خدادوست و بیمارستان نمازی نیز قرار گرفته‌اند.

چطور به بیمارستان بیمارستلن میرحسینی شیراز برویم؟

استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، یکی از راه‌های رفتن به بیمارستان بیمارستلن میرحسینی شیراز است. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس چهار راه زند در نزدیکی این بیمارستان قرار دارد. اگر خواستید از مترو برای رفتن به بیمارستان بیمارستلن میرحسینی شیراز استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو زندیه در نزدیکی این مکان قرار گرفته است. شما می‌توانید برای مسیریابی دقیق‌تر این بیمارستان از نقشه و مسیریاب نشان استفاده کنید. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، از نظرات دیگر کاربران هم در مورد این مکان باخبر شوید. مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو همراه با اطلاعات دقیقی از این بیمارستان روی اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در اینجا تصاویری از بیمارستان بیمارستلن میرحسینی شیراز را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. یادتان باشد اگر به این بیمارستان رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.





سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستلن میرحسینی واقع شده‌اند:

 • بیمارستان ارتش
  (4.1)
  بلوار آزادی
 • بیمارستان دکتر میر حسینی
  (4.3)
  هجرت، هجرت 9
 • بیمارستان شهید دستغیب
  (4.1)
  حافظ، بین سیلو و جاوید
 • بیمارستان علی اصغر (ع)
  (4.2)
  مشکین فام
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستلن میرحسینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستلن میرحسینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستلن میرحسینی ندارد.
  neshan logo