info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران

ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار نماز واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خیابان قائمی، ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز، پیک نیک پرکنی زارع، تقاطع نماز و دلاوران و شرکت پویا نگار ماهان (پورمحمد) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران مشهد

در شهر مشهد، محله سرافرازان ، ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار نماز، بین بلوار دلاوران و نماز16 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع نماز و دلاوران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نخل 21/2
  بزرگراه کمربند سبز، بلوار دلاوران، بین منفرد 1 و میدان آبشار
 • ایستگاه اتوبوس نخل 21
  بزرگراه کمربند سبز، بلوار دلاوران
 • ایستگاه اتوبوس نماز 6
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 15 و بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 38 و 40
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران ندارد.
  neshan logo