info
عکس ایستگاه اتوبوس کوشش 36
category

ایستگاه اتوبوس کوشش 36 محله کوی المهدی، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوشش 36

ایستگاه اتوبوس کوشش 36 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی المهدی مشهد و بلوار کوشش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین پردیس سینمایی اطلس، مرکز تجاری امیر، چینی مقصود، تالار بزرگ امیر و نمایندگی و پخش تشک رویا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوشش 36 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس کوشش 36 مشهد، شهر مشهد، محله کوی المهدی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کوشش است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوشش 36 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس سبحان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوشش 36 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوشش 36 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی
  هفت حوض، قائم 27، شهید محمد دایی
 • ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2
  هفت حوض، قائم 27، شهید محمد دایی
 • ایستگاه اتوبوس صبا غربی 11
  مهدی، مهدی 3
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 27
  بلوار کوشش، کوشش 27
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوشش 36 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوشش 36 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوشش 36 ندارد.
  neshan logo