عکس قهوه انیس
مشاهده در نقشه نشان
category

قهوه انیس (محله کوشش، مشهد)

کافی‌شاپ
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، کوشش7

موقعیت قهوه انیس در محله کوشش مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

قهوه انیس (کافی‌شاپ) در محله کوشش مشهد و خیابان کوشش 7 - فارابی شمالی 8 واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از ده کافی‌شاپ در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید کامیاب | امدادی و همچنین دیزی سرای سعیدی، خوابگاه دانشجویی آرام، داروخانه شبانه روزی دکتر باستان، کله پزی حجت و فروشگاه کفش پابیست قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، کوشش7


سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه انیس واقع شده‌اند:

 • دانه قهوه
  بلوار ملک الشعرا، بین عین خوش و ملک الشعرا 4
 • قهوه سینا
  بلوار جمهوری اسلامی
 • کافه هشتم ضد
 • کافه دایی
  بلوار کوشش، بین کوشش 25 و 27
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahdi.46 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه انیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه انیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه انیس ندارد.
  neshan logo