عکس ایستگاه اتوبوس کوشش 5
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کوشش 5 (محله کوشش، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، بین کوشش5 و 7

موقعیت ایستگاه اتوبوس کوشش 5 در محله کوشش مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کوشش 5 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشش مشهد و بلوار کوشش واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید کامیاب | امدادی و همچنین خوابگاه دانشجویی آرام، داروخانه شبانه روزی دکتر باستان، کله پزی حجت، فروشگاه کفش پابیست و پیچ و مهره خورشیدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوشش 5

ایستگاه اتوبوس کوشش 5 یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله کوشش بلوار کوشش قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کوشش، بین کوشش5 و 7 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوشش 5 عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو پروین اعتصامی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس موزه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، بین کوشش5 و 7


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوشش 5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید سلیمانی 1
  بلوار فداییان اسلام، سلیمانی منش
 • ایستگاه اتوبوس سلام
  امام رضا، بین امام رضا 21 و 23
 • ایستگاه اتوبوس میدان بسیج
  بلوار ملک الشعرا، بین عین خوش و ملک الشعرا 4
 • ایستگاه اتوبوس یاران 11
  بلوار صدر، ياران 12، عنصری شرقی 7 - یاران، بین یاران 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوشش 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوشش 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوشش 5 ندارد.
  neshan logo