info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ)
category

ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ) محله قره آغاج، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ)

ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ) (ایستگاه اتوبوس) در محله قره آغاج تبریز و مسیر ویژه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله قره آغاج تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا و بازار ابزار قونقا و همچنین بازار مرکزی ابزار، نمایندگی سایپا پیری، ساندویچ بهزاد، میر محمد علی مسجیدی و باشگاه فرهنگی ورزشی رهنما قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ) تبریز

ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ) تبریز در شهر تبریز، محله قره آغاج و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به طالار، مسیر ویژه، بین صائب و باغ دربندی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ) تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی بهار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ) تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه باغ (دربند باغ) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حاج اسد
 • ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111
  فلکه ترمینال قدیم، شهید محققی غربی، بین ولی عصر و مهران 1
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 175
  جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین
  جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ) ندارد.
  neshan logo