info
عکس ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111
category

ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111 محله گجیل، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111

ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111 (ایستگاه اتوبوس) در محله گجیل تبریز و خیابان شهید محققی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله گجیل تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه کاریکاتور تبریز (کارتون) و بازار بزرگ امت و همچنین مهمانسرای دریا، رستوران ایرانچی، فروشگاه چهلستون، هتل قدس و مجتمع تجاری اداری خدماتی آیسان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111 تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111 تبریز است که در محله گجیل قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فلکه ترمینال قدیم، شهید محققی غربی، بین ولی عصر و مهران 1 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111 تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان کهن قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سحر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111 تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محققی غربی 111 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه باغ (دربند باغ)
  طالار، مسیر ویژه، بین صائب و باغ دربندی
 • ایستگاه اتوبوس پل فلسطین
  شهید مطهری، راسته کوچه
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 113
  فلسطین
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور-
  طالقانی شمالی، 17 شهریور جدید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111 ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، فلکه ترمینال قدیم، شهید محققی غربی، بین ولی عصر و مهران 1
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo