عکس ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم (محله باغ خزانه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قزوین، بین محمدی و برادران حسنی

موقعیت ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم در محله باغ خزانه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ خزانه تهران و خیابان قزوین واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله باغ خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین پمپ بنزین اختصاصی ۲۳۹، ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم، نمایندگی سایپا 5864 شیرعلی نیا، فروشگاه کوشش رادیاتور و تعمیرگاه سی ان جی باقری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم

آدرس ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم، شهر تهران، محله باغ خزانه خیابان قزوین است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قزوین، بین محمدی و برادران حسنی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو بریانک نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس میثم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قزوین، بین محمدی و برادران حسنی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامزاده معصوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دوازده متری
  امام زاده حسن، بین مهمان نوازان و قربانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم ندارد.
  neshan logo