info
عکس ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم
category

ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم محله باغ خزانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم

ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ خزانه تهران و خیابان قزوین واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله باغ خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ۲۲ بهمن و همچنین پمپ بنزین اختصاصی ۲۳۹، ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم، نمایندگی سایپا 5864 شیرعلی نیا، بوستان 22 بهمن و فروشگاه کوشش رادیاتور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم تهران، شهر تهران، محله باغ خزانه است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قزوین، بین محمدی و برادران حسنی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو بریانک نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس میثم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامزاده معصوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دوازده متری
  امام زاده حسن، بین قربانی و مهمان نوازان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  پل برادران حسنی، حسنی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم ندارد.
  neshan logo