info
عکس کامپیوتر وموبایل شهراد
category

کامپیوتر وموبایل شهراد محله تهرانپارس شرقی، تهران

فروشگاه لوازم الکترونیک
5.0
10 رای

درباره‌ی کامپیوتر وموبایل شهراد

کامپیوتر وموبایل شهراد (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله تهرانپارس شرقی تهران و بلوار شاهد واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست فروشگاه لوازم الکترونیک در محله تهرانپارس شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروین و توی شهرام و همچنین پمپ بنزین پروین، تهیه غذای امینی (ایتام سابق)، مسجد فاطمه الزهرا (س)، میدان شاهد (پروین) و سالن زیبایی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه کامپیوتر وموبایل شهراد تهران

برای رفتن به فروشگاه کامپیوتر وموبایل شهراد تهران باید به شهر تهران، محله تهرانپارس شرقی و بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02177394121 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه کامپیوتر وموبایل شهراد تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله تهرانپارس شرقی است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند لومانا، سوری الکتریک و گروه فنی و مهندسی سپیدماهان در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه کامپیوتر وموبایل شهراد تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کامپیوتر وموبایل شهراد تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیری قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه کامپیوتر وموبایل شهراد تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر تصویری از فروشگاه کامپیوتر وموبایل شهراد تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده کامپیوتر وموبایل شهراد واقع شده‌اند:

 • لومانا
  بزرگراه شهید سلیمانی، اسفندانی، زهدی، بین امیری و ده متری یکم
 • سوری الکتریک
  بلوار شاهد، اکبری تاجیک، بین علیپور و فرهمند پارسا
 • گروه فنی و مهندسی سپیدماهان
  زین الدین، جمیلی شبستری، بین همتی و قصابان
 • خدمات اتومبیل تاج الدین
  بلوار شاهد، رضایی، شادالویی، غفاری
 • موبایل و کامپیوتر شهاب
  بلوار شاهد، گودرزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یحیی پور (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 24 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کامپیوتر وموبایل شهراد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 24 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کامپیوتر وموبایل شهراد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کامپیوتر وموبایل شهراد ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شاهد، بین شعبان پینه و حسینی اصل
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کامپیوتر وموبایل شهراد

  شنبه 09:00 تا 00:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 00:00
  دوشنبه 09:00 تا 00:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 00:00
  چهارشنبه 09:00 تا 00:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 00:00
  جمعه 09:00 تا 00:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo