info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه پیام نور اصفهان - ساختمان مرکزی
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه پیام نور اصفهان - ساختمان مرکزی اصفهان

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه پیام نور اصفهان - ساختمان مرکزی

ایستگاه اتوبوس دانشگاه پیام نور اصفهان - ساختمان مرکزی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر خرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان مرکزی دانشگاه پیام نور استان اصفهان، باشگاه ورزشی سرزمین سلامتی، شیرینی سرای گل سرخ، لوله و اتصالات سرزمین و داروخانه دکتر دهقانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه پیام نور اصفهان - ساختمان مرکزی

در شهر اصفهان، محله آفاران ، ایستگاه اتوبوس دانشگاه پیام نور اصفهان - ساختمان مرکزی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خرازی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه پیام نور اصفهان - ساختمان مرکزی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی موسسه تاکسی تلفنی بامداد واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه پیام نور اصفهان - ساختمان مرکزی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه پیام نور اصفهان - ساختمان مرکزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نواب صفوی
  نواب صفوی، بین محمد حسن هنر بخت و گلها
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم
  نواب صفوی، بین محمد حسن هنر بخت و گلها
 • ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین محسن آقا اسماعیلی و شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه پیام نور اصفهان - ساختمان مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه پیام نور اصفهان - ساختمان مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه پیام نور اصفهان - ساختمان مرکزی ندارد.
  neshan logo