info
عکس ایستگاه اتوبوس بزرگمهر
category

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بزرگمهر

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین رستوران بزرگمهر، شرکت طراحی سایت عصرآسیا، حمل اثاثیه منزل تارازبار، دکتر زهرا صابری و فیزیوتراپی ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بزرگمهر اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس بزرگمهر اصفهان است که در محله رکن الدوله غربی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هشت بهشت شرقی، بین بزرگمهر و ابراهیمی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بزرگمهر اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس حمزه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بزرگمهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه نگین
  هشت بهشت شرقی، بین موعود و قاسمی
 • ایستگاه اتوبوس بلال
  لاهور، بین عبودیت و مبارزان
 • ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد
  بزرگمهر، بین شهید قاسم حمیدی و امین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بزرگمهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بزرگمهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بزرگمهر ندارد.
  neshan logo