info
عکس داروخانه دکتر پورآبادی
category

داروخانه دکتر پورآبادی محله بهارستان، مشهد

داروخانه
3.0
1 رای

درباره‌ی داروخانه دکتر پورآبادی

داروخانه دکتر پورآبادی (داروخانه) در محله بهارستان مشهد و خیابان فکوری85 - شهید کاوه 8 (ارغوان) واقع شده است. این مکان یکی از دو داروخانه در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان کودکان اکبر و همچنین نانوایی سنگک عجمی، هییت نحن حیدریون، فست‌فود جلیز ویلیز، موسسه طراحی و چاپ بهار و ابزار رنگ راد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر پورآبادی مشهد

داروخانه دکتر پورآبادی مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله بهارستان پیدا کنید. آدرس دقیق این داروخانه، استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فکوری، فکوری85، بین بهارستان و ارغوان 2 است.

داروخانه دکتر پورآبادی مشهد از داروخانه‌های خوب محله بهارستان است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی بیمارستان قائم، مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی امام رضا (ع) و درمانگاه شهید شوریده مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه شهنواز، داروخانه دکتر رویا جباری و داروخانه دکتر هاشمی هم در این محدوده قرار دارند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر پورآبادی مشهد برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار نماز در نزدیکی داروخانه دکتر پورآبادی مشهد است. ایستگاه مترو شهید کاوه هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر پورآبادی مشهد را ببینید. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر پورآبادی واقع شده‌اند:

 • داروخانه شهنواز
  بلوار پیروزی، بین دعبل خزاعی و پیروزی 7
 • داروخانه دکتر رویا جباری
  بلوار پیروزی، بین ملک الشعرا 2 و ملک الشعرا 4
 • داروخانه دکتر هاشمی
  بلوار شهید کاوه
 • داروخانه
  (5.0)
  بلوار پیروزی، بین دعبل خزاعی و پیروزی 7
 • داروخانه دکتر اثمری
  (5.0)
  بلوار شهید کاوه، بین کاوه 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ali gh (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر پورآبادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر پورآبادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر پورآبادی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فکوری، فکوری85، بین بهارستان و ارغوان 2
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر پورآبادی

  شنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 21:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo