info
عکس داروخانه دکتر رویا جباری
category

داروخانه دکتر رویا جباری محله رضاشهر، مشهد

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر رویا جباری

داروخانه دکتر رویا جباری (داروخانه) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این مکان یکی از دوازده داروخانه در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه شبانه روزی دکتر عماد حقی، فروشگاه یگانه، هایپر مارکت تاراز، رنگ و ابزار الکتریکی صداقت و فست فود بلوط قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر رویا جباری مشهد

برای رفتن به داروخانه دکتر رویا جباری مشهد باید به شهر مشهد، محله رضاشهر بروید. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق بلوار پیروزی، بین پیروزی 1 و 3 بروید.

داروخانه دکتر رویا جباری مشهد یکی از داروخانه‌های خوب محله رضاشهر است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی بیمارستان قائم، مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی امام رضا (ع) و درمانگاه شهید شوریده اشاره کرد. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر هاشمی، داروخانه شهنواز و داروخانه دکتر نصیرلی اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر رویا جباری مشهد برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس بهارستان 14 در نزدیکی داروخانه دکتر رویا جباری مشهد است. اگر می‌خواهید با مترو به این داروخانه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو شهید کاوه پیاده شوید.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر رویا جباری مشهد برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر رویا جباری واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر هاشمی
  بلوار شهید کاوه
 • داروخانه شهنواز
  بلوار پیروزی، بین دعبل خزاعی و پیروزی 7
 • داروخانه دکتر نصیرلی
  (5.0)
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 11 و بلوار خاقانی
 • داروخانه دکتر پورآبادی
  (3.0)
  بلوار شهید فکوری، فکوری85، بین بهارستان و ارغوان 2
 • داروخانه دکتر شاهسوند
  (2.5)
  بلوار پیروزی، پیروزی 11، زکریا شمالی، زکریا4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر رویا جباری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر رویا جباری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر رویا جباری ندارد.
  location بلوار پیروزی، بین پیروزی 1 و 3
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر رویا جباری

  شنبه 09:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 22:00
  دوشنبه 09:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 22:00
  چهارشنبه 09:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 22:00
  جمعه 09:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo