info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان کاوهعکس ایستگاه اتوبوس میدان کاوهعکس ایستگاه اتوبوس میدان کاوهعکس ایستگاه اتوبوس میدان کاوه
category

ایستگاه اتوبوس میدان کاوه (محله رضاشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان کاوه

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان کاوه در محله رضاشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان کاوه (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قنادی جام عسل، داروخانه شبانه روزی دکتر عماد حقی، فروشگاه یگانه، هایپر مارکت تاراز و ایستگاه اتوبوس میدان کاوه (2079) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان کاوه

ایستگاه اتوبوس میدان کاوه را می‌توانید در شهر مشهد، محله رضاشهر بلوار پیروزی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، بین پیروزی 2 و میدان شهید کاوه واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان کاوه عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید کاوه قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ارغوان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان کاوه، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه اتوبوس میدان کاوه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک هاشمی نژاد
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار نماز
  بلوار شهید ناصری، نرسیده به بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
  بلوار شهید محمد منتظری، منتظری 2
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 11
  بلوار شهید کاوه، کاوه 8، بهارستان، بین بهارستان12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بولوار نماز
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از بلوار پیروزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان کاوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان کاوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان کاوه ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 2 و میدان شهید کاوه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo