info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوهعکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه محله رضاشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه

ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قنادی جام عسل، داروخانه شبانه روزی دکتر عماد حقی، ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه، فروشگاه یگانه و هایپر مارکت تاراز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله رضاشهر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، بین پیروزی 2 و میدان شهید کاوه واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید کاوه قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ارغوان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید کاوه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک هاشمی نژاد
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار نماز
  بلوار شهید ناصری، بین شهید ناصری 2 و بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
  بلوار شهید محمد منتظری، منتظری 2
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 11
  بلوار شهید فکوری، فکوری85، بهارستان، بین بهارستان12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بولوار نماز
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   دوشنبه 19 تیر ماه 1402

   اتوبوس ها خیلی دیر میاد مخصوصا ۸۱ و ۹۵

   4
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید کاوه ندارد.
  neshan logo