info
عکس داروخانه دکتر شاهسوندعکس داروخانه دکتر شاهسوند
category

داروخانه دکتر شاهسوند محله رضاشهر، مشهد

داروخانه
2.5
2 رای

درباره‌ی داروخانه دکتر شاهسوند

داروخانه دکتر شاهسوند (داروخانه) در محله رضاشهر مشهد و خیابان زکریا4 واقع شده است. این مکان یکی از دوازده داروخانه در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قنادی یزدی ها، تولیدی پوشاک بزرگمهر، بیمه آسیا، کتابفروشی حمید و بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر شاهسوند مشهد

داروخانه دکتر شاهسوند مشهد در شهر مشهد، محله رضاشهر واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، پیروزی 11، زکریا شمالی، زکریا4 بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه دکتر شاهسوند مشهد، با شماره تلفن آن (+985138769343) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر شاهسوند مشهد از داروخانه‌های خوب محله رضاشهر است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی بیمارستان قائم، مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی امام رضا (ع) و درمانگاه شهید شوریده اشاره کرد. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر رویا جباری، داروخانه شهنواز و داروخانه دکتر نصیرلی اشاره کرد. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر شاهسوند مشهد برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26 در نزدیکی داروخانه دکتر شاهسوند مشهد قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر شاهسوند مشهد برای شما قرار داده شده است. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر شاهسوند واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر رویا جباری
  بلوار پیروزی، بین ملک الشعرا 2 و ملک الشعرا 4
 • داروخانه شهنواز
  بلوار پیروزی، بین دعبل خزاعی و پیروزی 7
 • داروخانه دکتر نصیرلی
  (5.0)
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 11 و بلوار خاقانی
 • داروخانه دکتر اثمری
  (5.0)
  بلوار شهید کاوه، بین کاوه 13 و 15
 • داروخانه
  (5.0)
  بلوار پیروزی، بین دعبل خزاعی و پیروزی 7
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط мд$ōцð (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 08 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر شاهسوند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 08 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر شاهسوند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر شاهسوند ندارد.
  neshan logo