info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان10
category

ایستگاه اتوبوس گلستان10 اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان10

ایستگاه اتوبوس گلستان10 (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلستان ده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اصفهان 33 و همچنین دفتر مشاوره بیمه صبح امید ، صنایع لاستیک پارس ایران، سوپر مهیار (نجفی)، ایستگاه اتوبوس گلستان ۸ و مرکز پخش بستنی ترنادو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان10 اصفهان

ایستگاه اتوبوس گلستان10 اصفهان در شهر اصفهان، محله عاشق آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام خمینی، مهدیه، بوستان یکم، گلستان ده قرار دارد. ایستگاه اتوبوس گلستان10 اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شاهپور جدید واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان10 اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  بزرگراه امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس کوی دانش
  بزرگراه امام خمینی، بین شهید زرین و دانش
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم
  بزرگراه امام خمینی، بعد از گلستان ارم
 • ایستگاه اتوبوس مینو
  امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان10 ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه امام خمینی، مهدیه، بوستان یکم، گلستان ده
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo