info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
category

ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید رجایی

ایستگاه اتوبوس شهید رجایی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و میدان رجایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قصابی بعثت، کترینگ پلو، خشکبار سیب نشان، باشگاه ورزشی علمشیری و سالن زیبایی شهد گل یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اصفهان در شهر اصفهان، محله شهید رجایی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان رجایی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی هدیه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید رجایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  مسجد علی، 22 بهمن
 • ایستگاه اتوبوس شهید فروغی
  شهدای ابر، شهید مهدی شجاعی
 • ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی
  نیرو، آزادی، سه راه کلمان، کلمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید رجایی ندارد.
  neshan logo