info
عکس ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی
category

ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی

ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان میر فندرسکی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سپاهان، زاینده رود و بازار هوشمند کیمیا و همچنین تین دونات، رستوران فودیز، شیرینی شکرچیان، جهاد دانشگاهی مرکز میر و صرافی پارت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی اصفهان

ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله باغ نگار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میر فندرسکی شرقی، بین 23 و مصلی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی دنا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهانگیر خان قشقایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح
 • ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت
  شیخ صدوق شمالی، تقوی، فدایی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی
  میر فندرسکی غربی، بین سادات و صامت قطاع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی ندارد.
  neshan logo