عکس ایستگاه اتوبوس نظری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نظری (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، دانشگاه، بین نظری و پارسا

موقعیت ایستگاه اتوبوس نظری در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نظری (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان البرز و مرکز خرید دانشگاه و همچنین کافه فکر، انتشارات خیلی سبز، صرافی آنلاین ارز دیجیتال بیت برگ، موسسه آموزشی اکسیر آیلتس و آموزشگاه کامپیوتر پرتو قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، دانشگاه، بین نظری و پارسا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نظری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جامی
  ولیعصر، بین عزیزی دوم و عزیزی یکم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور
  کارگر جنوبی، بین سعیدی و رزاقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نظری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نظری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نظری ندارد.
  neshan logo