info
عکس ایستگاه اتوبوس نظری
category

ایستگاه اتوبوس نظری محله فلسطین - انقلاب، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نظری

ایستگاه اتوبوس نظری (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان البرز و مرکز خرید دانشگاه و همچنین کتابفروشی فاطمی، داروخانه دکتر محمد حسینی، پانسیون (خوابگاه) دکتر فاطمی، مرکز تصویربرداری پزشکی پردیس نور سلامت (همای سلامت) و کافه فکر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نظری تهران

در شهر تهران، محله فلسطین - انقلاب ، ایستگاه اتوبوس نظری تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی، دانشگاه، بین نظری و پارسا است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نظری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو تئاتر شهر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی رازی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نظری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نظری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جامی
  ولیعصر، بین عزیزی دوم و عزیزی یکم
 • ایستگاه اتوبوس میدان پاستور
  کارگر جنوبی، بین سرو و سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس حجاب
  بلوار کشاورز، بین قدس و وصال شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نظری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نظری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نظری ندارد.
  neshan logo