عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات (محله شریعتی، اراک)

ایستگاه اتوبوس
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، شریعتی، بین نهضت 3 و میدان شهدای فرهنگی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات در محله شریعتی اراک را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی اراک و شریعتی، بین نهضت 3 و میدان شهدای فرهنگی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و همچنین رستوران ایتالیایی بوته، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، باغ گل، فروش باطری خودرو مجید امان آبادی و نمایندگی هیوندای اراک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات، شهر اراک، محله ۷ شریعتی، بین نهضت 3 و میدان شهدای فرهنگی است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین نهضت 3 و میدان شهدای فرهنگی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس استاد شهریار قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مرکزی، اراک، شریعتی، بین نهضت 3 و میدان شهدای فرهنگی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مخابرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه وليعصر
  بلوار امام خمینی، بین صحیفی و میدان ولی عصر
 • ایستگاه اتوبوس ميدان اول مسکن
  جهان پناه
 • ایستگاه اتوبوس پشتاره
  خیابان شهید رجایی، هدایتی، بین پشتاره و ب. سهرابی
 • ایستگاه اتوبوس سهرابي
  شهید رجایی، بین پشتاره و ب. سهرابی
 • ایستگاه اتوبوس ميدان وليعسر
  بلوار شهید شیرودی، بین میدان ولی عصر و نوزده دی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات ندارد.
  neshan logo