info
عکس ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی
category

ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی محله نیستان - سعدی، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی

ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیستان - سعدی شیراز و بلوار بوستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله نیستان - سعدی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه رادیو شیراز و همچنین پارک قلعه بندر، موزه سکه و اشیاء تاریخی دلگشا، قلعه بندر، فرهنگسرای طاووسیه و ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی

ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی را می‌توانید در شهر شیراز، محله نیستان - سعدی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار بوستان، بین شهید ناصر نیکو و 5 بوستان می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس دلگشا سعد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلشن شیرازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ژیان
  بلوار نیستان، بین نیستان 36 و 38
 • ایستگاه اتوبوس جهانگردی
  بلوار ابونصر غربی، بین نصر 26 و 28
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلشن شیرازی ندارد.
  neshan logo